» Aktualizacja folderu „Turystyka aktywna w regionie Puszczy Białowieskiej”
LOT Białowieża

FOLDER

Aktualizacja folderu „Turystyka aktywna w regionie Puszczy Białowieskiej”

Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej” w okresie 06.04.-30.09.2018 realizuje zadanie publiczne pt.: „Publikacja z ofertą turystyki aktywnej pn. Turystyka aktywna w regionie Puszczy Białowieskiej” zlecone przez Zarząd Województwa Podlaskiego.

            Folder prezentuje pn. „Turystyka aktywna w regionie Puszczy Białowieskiej” ofertę skierowaną do osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas – w rowerze, kajaku,  na wycieczce koleją wąskotorową, na nartach, pieszo lub nordic walking. Ciekawostki o regionie oraz charakterystyka poszczególnych szlaków ujęte zostały w formie eseju – zwiedzanie regionu z folderem w ręku przypomina niekończącą się podróż. Ale to nie wszystko – niezbędnik turysty podpowie, gdzie można wypożyczyć sprzęt oraz zasięgnąć informacji w punktach informacji turystycznej. Publikacja współfinansowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

            Zachęcamy podmioty branży turystycznej do zgłaszania uwag dotyczących wydawnictwa w dziale „Niezbędnik turysty”. Na Państwa uwagi czekamy do dnia 27.07.2018, osoba do kontaktu: Marta Grzelak, e-mail: biuro@lot.bialowieza.pl tel. 85 682 43 81.

 LINK DO FOLDERU

FOLDER