» Ferie w Uroczysku Sosnówka
LOT Białowieża

Ferie

Ferie w Uroczysku Sosnówka

Chcesz doświadczyć spokoju, energii prapuszczy i oddechu przyrody w miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie czas zwalnia swój bieg?
Chcesz, budząc się rano poczuć zapach świeżo parzonej kawy i odkryć smak regionalnych potraw, które zapewnią Ci zapas energii na efektywną pracę?
Wyobraź sobie, że jest takie miejsce…
Możesz tutaj w otoczeniu Białowieskiej przyrody, połączyć pracę z wypoczynkiem. To miejsce, kiedy dotrzesz do końca drogi, przywita Cię puszcza i przy niej stojący niebieski dom, uśmiechający się bielą koronkowych okien.
Wysiadając z samochodu, słysząc szum drzew i czując żywiczny zapach sosen, poczujesz wolność i naturę tego miejsca, gdzie rytm dnia wyznacza przyroda.
Za progiem, poczujesz się jak w domu, który ciepłem drewna przywita Cię, jak długo niewidzianego przyjaciela. Po prostu, już od samego wejścia, kiedy ujrzysz tę przestrzeń i poczujesz kresową atmosferę, będziesz chciał tu zostać, jak najdłużej.
Do Twojej dyspozycji, są wygodne i klimatyczne pokoje, jak również okalające dom drewniane tarasy, z których podczas spożywania smakowitego śniadania lub wypoczynku, możesz cieszyć oko bogactwem okalającej puszczy.
Na Twoje zajęcia czeka 56 metrowa sala warsztatowa i tarasy, na których możesz przywitać pierwsze promienie słońca, podczas porannej medytacji, sesji lub jogi.
Ten czas, spędzony wraz z grupą, podczas którego dokonają swojej przemiany i transformacji w tym magicznym miejscu, na długo pozostanie w ich pamięci i sprawi, że będziesz chciał tu wrócić.
Zarezerwuj swój pobyt lub uzyskaj więcej szczegółów, dzwoniąc pod numer 600493555