» „Jak wrócić do formy po wakacjach?”, warsztaty motywacyjne
LOT Białowieża


„Jak wrócić do formy po wakacjach?”, warsztaty motywacyjne

Zapraszamy na warsztaty pt. „Jak wrócić do formy po wakacjach?”z Absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Instruktor fitness i Specjalistą ds. Dietetyki- Anią Kożan.

DATA 13.09.2017(śr) GODZINA: 19:15

Chcesz zacząć ćwiczyć? Zmień sposób myślenia i pozbądź się wymówek. Chcę, ale nie mam butów, stroju, pieniędzy czasu i tak dalej i tak dalej…

to właśnie są wymówki! Buty do biegania i treningu powinny być odpowiednie, ale nie trzeba wydawać na nie fortuny. Strój – na pewno
na początek znajdzie się coś w szafie. Zrób plan jak przechytrzyć wymówki.

• Nie masz czasu?

• Zbyt deszczowo na jogging?

• Czy po prostu nie wiesz jak masz się do tego zabrać? Brak czasu jest najczęstsza z wymówek i jednocześnie najmniej prawdziwą. Czas zawsze mamy, tylko należy nauczyć się nim odpowiednio zarządzać. Wystarczy spędzić jedną godzinę mniej przed komputerem/telewizorem i przyjść na 30 miutowy trening w klubie Mrs. Sporty!

Zacznij swoją sportową przygodę, która doprowadzi Cię do wymarzonych celów wśród innych kobiet w klubie

To idealne połączenie treningów i odżywiania. Zapewniamy najlepsze warunki do wykonywania efektywnych ćwiczeń… Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na warsztaty, które zmotywują Cię do działania!

WSTĘP BEZPŁATNY!ZABIERZ ZE SOBĄ KOLEŻANKĘ, MAMĘ, CÓRKĘ, CIOCIĘ, SĄSIADKĘ… NIECH POSŁUCHAJĄ RAZEM Z NAMI JAK NABRAĆ MOTYWACJI PO URLOPIE I WYKONAĆ PIERWSZY KROK DO REALIZACJI SWOICH MARZEŃ!

plakat