» KINO CINEMA LUMIERE w Hajnówce, 12 grudnia 2017r.
LOT Białowieża


KINO CINEMA LUMIERE w Hajnówce, 12 grudnia 2017r.

Zapraszamy do kina w Hajnowskim Domu Kultury w Hajnówce

plakatGodz. 16.30 – „Pierwsza Gwiazdka”

Produkcja: USA, Gatunek: Komedia animowana , Czas: 86 min. , Premiera: 01.12.2017 r.

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia. „Pierwsza gwiazdka” to zwariowana familijna komedia animowana. W dość zaskakujący sposób film opowiada historię, która wydarzyła się na Ziemi Świętej ponad 2000 lat temu. Tak się składa, że od początku grudnia zaczyna się czas przedświąteczny, czekamy na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, więc temat filmu wpisuje się w ten zaczarowany okres. A ponieważ to komedia i piękna animacja (nie mówiąc już o doskonałym dubbingu), gwarantujemy przednią zabawę dla całej rodziny.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=JNPxLDdKrAA

Godz. 18.15. „Najlepszy”

Produkcja: Polska, Gatunek: Dramat biograficzny , Czas: 110 min. , Premiera: 17.11.2017 r.

2_53.jpgNowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” – Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie. W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=JMCj75fvuOY

plakatGodz. 20.15 „Podwójny kochanek”

Produkcja: Belgia/Francja,  Gatunek : Thriller , Czas: 110 min. , Premiera: 25.08.2017 r. (Polska)

Chloé zakochuje się w swoim psychiatrze, Paulu. Kilka miesięcy później, już mieszkając z nim, odkrywa, że kochanek zataił przed nią część swojej tożsamości.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=5cBhzvtGuT0

Cena biletu: 16 zł – normalny, 14 zł – ulgowy, 12 zł – grupowy

(do nabycia w HDK w dniu seansów)