» Kulinarne nowości w Stoczku
LOT Białowieża

logo stoczek

Kulinarne nowości w Stoczku

Talerz szczęścia a na deser bezowy Stoczek – pycha!Kiedy pasja spotyka się z tradycją, historią i zamiłowaniem do piękna powstaje miejsce niezwykłe. W samym sercu puszczy, w Białowieży, stworzyliśmy małą restaurację z wielką duszą w zabytkowej kamienicy.

Bogactwo różnorodności kultur ukształtowanego przez wieki pogranicza nadało jej charakter. Doceniając dorobek naszych przodków, pragniemy ocalić od zapomnienia wspaniałe tradycje kulinarne i przypomnieć, że należy sięgać do korzeni gdyż są skarbnicą wiedzy o nas samych.

Przekraczając próg restauracji w mgnieniu oka zorientujesz się, że właśnie rozpoczyna się dla Ciebie wspaniała podróż… przez kulinarne doznania… muzyczne nastroje… ucztę dla oczu… w niesamowitej atmosferze, jaką tworzymy specjalnie dla Ciebie.

Zadbamy o każdy szczegół Twojej wizyty, bo to my jesteśmy dla Ciebie i wszystko co robimy, ma sprawić, byś poczuł się wyjątkowo!

Po pełnym wrażeń dniu w Białowieskim Parku Narodowym (wiadomo – żubry, natura, Puszcza Białowieska i jej skarby przyprawiają o solidną dawkę emocji) zapraszamy do Stoczka na króti odpoczynek przed kolejnymi wyprawami! Kolorowe menu zaskakuje mocno pozytywnie  ;)

https://www.facebook.com/Stoczek1929/