» Smaki Puszczy online – Miodosytnia Podlaska zaprasza do sklepu internetowego
LOT Białowieża


Smaki Puszczy online – Miodosytnia Podlaska zaprasza do sklepu internetowego

MIODOSYTNIA PODLASKA Dawid Olesiuk
Saki 50, 17-250 Kleszczele
Tel. 694239960
Miód Pitny Podlaski powstaje w gospodarstwie ekologicznym, w którym działa obecnie jedyna na Podlasiu wytwórnia miodów pitnych. Miody pitne z Miodosytni Podlaskiej wytwarzane są według wielowiekowych tradycji i receptur z naturalnego miodu pszczelego oraz tłoczonych na miejscu soków owocowych. Naszą misją jest przywrócenie Podlasiu zawodowego miodosytnictwa, aby ponownie zagościły na naszych stołach wyśmienite miody pitne i cieszyły wszystkich swym smakiem i aromatem.
Produkty

Obecnie produkowany jest słodki (w klasyfikacji winiarskiej) miód pitny trójniak. Powstaje on w wyniku fermentacji nastawu składającego się proporcjonalnie z jednej części miodu i dwóch części wody, która zastępowana jest sokiem owocowym. W przyszłości mam nadzieję nastawić miody w wersji półsłodkiej – czwórniak, i bardzo słodkiej – dwójniak.

Miód Pitny Podlaski ZŁOTY powstaje wyłącznie z naturalnych składników bez środków konserwujących i stabilizatorów. Oprócz wspaniałych podlaskich miodów wytwarzany jest z dodatkiem soku jabłkowego odmiany antonówka z własnego gospodarstwa. Dzięki temu posiada piękny złoty kolor, odpowiednią kwasowość i owocowy bukiet smakowy.

Miód Pitny Podlaski RUBINOWY podobnie jak ZŁOTY wytwarzany jest z dodatkiem soku owocowego, w tym przypadku z czarnej porzeczki.

Gdzie można kupić:
http://miodosytniapodlaska.pl

plakat