» LOT “Region Puszczy Białowieskiej” zaprasza członków na bezpłatne szkolenie.
LOT Białowieża


LOT “Region Puszczy Białowieskiej” zaprasza członków na bezpłatne szkolenie.

Emeryt, senior, staruszek – dziś  stosowanie tych pojęć w turystyce nie jest poprawne. Nie tylko politycznie, ale także ekonomicznie, gdyż segment rynku 50+ rośnie najszybciej w europejskiej turystyce.  Dziś mówimy o „srebrnej turystyce”  jako o niezwykle lukratywnej i przyszłościowej grupie turystów. Co to oznacza dla prowadzonej przez Ciebie działalności? Co musisz wiedzieć o trendzie Agnostycyzm Wieku? Jak to możliwe, że 75 latek przejeżdża 40 km dziennie na rowerze i do tego wyprzedzając po drodze o połowę młodszych? Jak uzupełnić własny kalendarz sprzedaży o grupę srebrnych turystów dowiesz się podczas szkolenia w zakresie przygotowania ofert turystycznych skierowanych dla seniorów.

Zapraszamy członków Lokalnej Organizacji Turystycznej „Region Puszczy Białowieskiej” do udziału w bezpłatnym szkoleniu realizowanym w ramach zadania publicznego pt. „Marka Puszcza Białowieska – wzmocnienie potencjału regionu” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rozwoju.

Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23.07.2020 r. w Bojarskim Gościńcu w Narewce, ul. Ogrodowa 28. Liczba miejsc – 15 osób. Organizator zapewnia salę szkoleniową oraz sprzęt szkoleniowy, materiały w formie prezentacji, poczęstunek oraz usługę transportową podczas drugiego dnia warsztatów, w którym odbędzie się wizyta w terenie.

Szkolenie prowadzić będzie Hubert Gonera – założyciel firmy Landbrand posiadający wieloletnią praktykę w budowaniu i komercjalizacji markowych produktów turystycznych.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

najpóźniej do dnia 20 lipca 2020 roku (poniedziałek) do godz. 16.00.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Damian Wawreszuk, tel. 85 682 43 81, e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Projekt realizowany w ramach zadania publicznego pt. „Marka Puszcza Białowieska – wzmocnienie potencjału regionu” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rozwoju.

Logotyp dofinansowanie