» Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na stand-upowy wieczór pełen śmiechu! 19.10.2018
LOT Białowieża

plakat stand up 19 X 2018.1

Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na stand-upowy wieczór pełen śmiechu! 19.10.2018

STAND UP W MUZEUM

Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na kolejny stand-upowy wieczór pełen śmiechu!

KIEDY: 19 X 2018, g. 17.00

GDZIE: Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

Wstęp wolny

Wystąpią:

- Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Trochę gruby i włochaty. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, gdzie zgarnął sporo nagród solowych i zespołowych. Zdarzało mu się też robić stand-up z gitarą, przez co nie przepadają za nim ani stand-uperzy, ani kabareciarze. Zdążył wystąpić na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central zanim ktoś mu nie powiedział, że nikt już nie ogląda telewizji. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi.

- Daniel Midas -wyrwał się z małej wsi, ale pokazuje, że można nie zgubić się po drodze do wielkiego świata. Często opowiada o swojej kłótliwej dziewczynie i wszechwiedzącym ojcu.

- Maciej Snitkowski -Hajnowianin – Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.

plakat stand up 19 X 2018.1