» Oferta rekomendowana przez Lokalną Organizację Turystyczną Region Puszczy Białowieskiej
LOT Białowieża


Oferta rekomendowana przez Lokalną Organizację Turystyczną Region Puszczy Białowieskiej

Turysto! Wędrujesz po regionie Puszczy Białowieskiej i zastanawiasz się, gdzie smacznie zjeść, przenocować, jak spędzić czas? Z ulotką ofert rekomendowanych przez Lokalną Organizacją Turystyczną REGION PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ trafisz pod właściwy adres!

Ulotka informacyjna to mini niezbędnik, który warto mieć w plecaku – wykaz kontaktów zgrupowano w trzech kategoriach: „dobry nocleg”, „kuchnia palce lizać” i „planujemy pobyt”. Ulotka jest dostępna w siedzibie LOT, tj. Centrum Turystyki Regionu Puszczy Białowieskiej, ul. 3 Maja 45.

Z myślą o mobilnych Czytelnikach oraz tych, którzy dopiero planują pobyt w regionie POBYT (a zakładamy, że planują zwłaszcza, że LOT ma wiele ciekawych ofert na nadchodzący, letni sezon – sprawdź), ulotka dostępna do pobrania poniżej. Zapraszamy do wypoczynku na skraju malowniczej, prastarej Puszczy – skarbu dziedzictwa UNESCO!

Lokalna Organizacja Turystyczna Region Puszczy Białowieskiej to stowarzyszenie  zrzeszające samorządy, stowarzyszenia, fundacje, Białowieski Park Narodowy oraz podmioty branży turystycznej takie jak: biura turystyczne, obiekty gastronomiczne i noclegowe, właścicieli kwater agroturystycznych, osoby fizyczne i wiele innych. Stowarzyszenie zajmuje się promocją turystyki na obszarze powiatu hajnowskiego poprzez udział w targach turystycznych, prowadzenie punktu it w Hajnówce, udział w branżowych konkursach – do palety sukcesów należy m.in. wyróżnienie w Konkursie EDEN 2015. Najlepsze Polskie Destynacje

LOT Region Puszczy Białowieskiej

Oferta rekomendowana przez LOT Region Puszczy Białowieskiej  - plakat

Załącznik:

ULOTKA DO POBRNIA