» Jesień i zima w Regionie Puszczy Białowieskiej
LOT Białowieża


Jesień i zima w Regionie Puszczy Białowieskiej

W Puszczy czuć jesienno – zimową aurę. Za chwilę puszczańskie salony pokryje kolorowy dywan, utkany z kolorowych liści, ponad którym mienić się będą złote korony drzew. A potem…. śnieżny puch szczelnie otuli zaspany las. Jesienno- zimowa Puszcza Białowieska to idealny kierunek na wypoczynek – tu nigdy nie ma nudy! Zachwycą Was skąpane w kolorach krajobrazy, krople porannej rosy uchwycone na niekończących się pajęczynach, ucieszą kosze pełne grzybów. Z kolei wieczorem – nie przestraszcie się potężnych basowych ryków. To jelenie na rykowisku randkują w najlepsze, a wtórują im łosie – na bukowiskach. Niewątpliwie – miłosne rozterki kopytnych to największa puszczańska atrakcja.A zimą – poranne audiencje u jego jegomości Żubra,zimowe  tropienie zwierząt, biesiady, kuligi i ogniska w Puszczy rozgrzeją i porwą do zabawy. Wszystkie sekrety jesienno – zimowego lasu odkryjecie z wykwalifikowanymi przewodnikami. Być może  odnajdziecie drogę do ukrytej w puszczy Chatki Baby Jagi – ale nie ma się czego bać,  wesoło tu i twórczo.  Aktywni z pewnością dadzą wyciągnąć się na rajd nordic walking, zajęcia z aqua zumby w hajnowskim Parku Wodnym  lub namówić na przygodę w drezynie.  Ciekawskich z kolei zapraszamy na warsztaty – wykuwania podkowy w hajnowskim muzeum, garncarskie, lepienia z gliny, filcowania, wyplatania ze słomy i wiele innych. A że w regionie kulturowego bogactwa pod dostatkiem to i na festyny z podlaską muzyką lub teatralne eventy gorąco zapraszamy!  Na tym nie koniec atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami turystycznymi. Bo w regionie Puszczy Białowieskiej nigdy nie wieje nudą!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na sezon jesień – zima 2017! Znajdziecie Państwo oferty dla grup jak też zaproszenia dla turystów indywidualnych. Region Puszczy Białowieskiej – tu nie ma miejsca na nudę!

PS. A po całodniowym maratonie atrakcji zapraszamy na chwilę relaksu w DAY SPA DOTYK NATURY oraz na gościnę w przytulnych kwaterach i restauracji

Zobacz mobilny Przewodnik po Puszczy Białowieskiej

PROPONUJEMY

OFERTY INDYWIDUALNE i RODZINNE

OFERTY DLA GRUP:

DLA WSZYSTKICH:

 

 

Dużo więcej ofert znajdziecie w poszczególnych zakładkach na stronie i aktualnościach!