» Puszcza Białowieska – przewodnik dla najmłodszych
LOT Białowieża

lot

Puszcza Białowieska – przewodnik dla najmłodszych

Prezentujemy naszą nową pozycję wydawniczą :)

Planujesz rodzinny urlop? To świetnie – przygotowaliśmy przewodnik z ofertami dla najmłodszych podróżników (ale Ci trochę więksi także nie będą narzekać na nudę :)). A w środku do wyboru do koloru – namiary gdzie smacznie zjeść, gdzie się zatrzymać i najważniejsze – jak aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny. Jest w czym wybierać – zajęcia w kolorowej Chatce Baby Jagi, szeroka gama zajęć edukacyjnych – przyrodniczych, rękodzielniczych, kulinarnych, dawnych rzemiosł czy w warsztacie kowalskim, oferta Białowieskiego Parku Narodowego dla najmłodszych, wyprawy questowe, drezyną, kolejką wąskotorową, szlakami edukacyjnymi i rowerowymi, wodne szaleństwa na sportowo – w Parku Wodnym w Hajnówce lub w ośrodku rekreacyjnym na Starym Dworze, nad zalewem Siemianówka, Bachmaty lub Repczyce wraz z namiarami na wypożyczalnie sprzętu – nie sposób streścić wszystkich propozycji, jakie oferuje region Puszczy Białowieskiej. Członkowie LOT Region Puszczy Białowieskiej się postarali :) Po kolejnych atrakcjach opisanych na kartach przewodnika prowadzi słynny hajnowianin – Żubr Pompik. Na pamiątkę pobytu w danym miejscu, mali podróżnicy w swoich przewodnikach postawią stempel – miejsca na pieczątkę pozwolą utrwalić ważenia :). A będąc w trasie – np. podróżując autem zajmiecie swoje maluchy kolorowankami autorstwa Tomasza Samojlika – twórcy przygód Żubra Pompika.

Tak więc rozsiądź się wygodnie i zatop się w lekturze niekończącej się podróży po ciekawych miejscach – póki co online, ale zapraszamy do siedziby LOT Region Puszczy Białowieskiej (3 Maja 45, 17-200 Hajnówka) po wersję papierową. W przyszłym roku, na udany początek sezonu w związku z promocją atrakcji z przewodnika, postaramy się przygotować dla Was małą niespodziankę :). Śledźcie strony:

https://bialowieza.travel/

http://lot.bialowieza.pl/

https://pl-pl.facebook.com/RegionPuszczyBialowieskiej/

Publikacja “Przewodnik po atrakcjach turystycznych dla najmłodszych w regionie Puszczy Białowieskiej” jest współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Całkowita wartość projektu  to 8 250,00 zł , dotacja: 7 000,00 zł. Beneficjentem jesT LOT Region Puszczy Białowieskiej.

 POBIERZ PRZEWODNIK ONLINE