» Raj pod Jabłonią – Eden dla spragnionych odpoczynku
LOT Białowieża

raj pod jablonią

Raj pod Jabłonią – Eden dla spragnionych odpoczynku

Agroturystyka „Raj pod Jabłonią” znajduje się w miejscowości Lewkowo Stare

nad rzeką Narewka, nieopodal Puszczy Białowieskiej i Ladzkiej.

Bliskość lasu stanowi wspaniałą bazę wypoczynku, natomiast bliskość Zalewu Siemianówka to eldorado dla wędkarzy. Dziewicza przyroda duże ilości ptactwa i zwierzyny, grzybobranie, wędkarstwo, wieloreligijność, cudowne krajobrazy to właśnie wizytówka tych stron.

Wszyscy, którzy przyjadą do naszej kwatery znajdą spokój i wypoczynek w trzech dworkach komfortowo urządzonych. Domki mieszczą się na dużej ogrodzonej działce z sadem owocowym.

Oferta:

Duży dom

Może pomieścić 12 osób w pokojach 1,2 osobowych z łazienkami, jeden pokój z łożem małżeńskim. Przestronny salon z kominkiem oraz duża kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową, lodówkę, zmywarkę, pełną zastawę stołową.

 

Średni dom

Tu może odpoczywać 8 osób w 4 pokojach 2 osobowych ( dwa z łożem małżeńskim, 3 łazienki) mając do dyspozycji salon z kominkiem, aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę elektryczną lodówkę, zmywarkę, pełną zastawę stołową.

 

Mały dom

Tu może odpoczywać 8 osób w 4 pokojach 2 osobowych ( jeden z łożem małżeńskim, 3 łazienki) mając do dyspozycji salon z kominkiem, aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę elektryczną lodówkę, zmywarkę, pełną zastawę stołową.

Pomagamy w organizacji spływów kajakowych oraz przejażdżek zaprzęgiem konnym

Kontakt:

Kwatera Raj pod Jabłonią Lewkowo Stare 2 17-220 Narewka

http://rajpodjablonia.pl/