» Stoczek1929 poleca śledzik z twarożkiem
LOT Białowieża

stoczek

Stoczek1929 poleca śledzik z twarożkiem

Przedświąteczny czas wypełnia post – zapraszamy do Stoczka na śledzika z twarożkiem :)

Macie ochotę na więcej? Poniżej link do pysznego menu:

https://www.stoczek1929.pl/pl/menu/

Przekraczając próg restauracji w mgnieniu oka zorientujesz się, że właśnie rozpoczyna się dla Ciebie wspaniała podróż… przez kulinarne doznania… muzyczne nastroje… ucztę dla oczu… w niesamowitej atmosferze, jaką tworzymy specjalnie dla Ciebie.

W menu znajdziecie Państwo ślady wielokulturowości naszego regionu, króluje kuchnia białoruska, ukraińska, litewska, żydowska, polska i rosyjska, ale czasami i nasz Szef Kuchni puszcza wodze fantazji tworząc to co mu serce podpowiada….

Jesteśmy zwolennikami celebrowania posiłków, dlatego nic nie dzieje się tu z przypadku czy w pośpiechu. Chwile spędzone w naszej restauracji i doznania z niej wyniesione mają dać zadowolenie, miłe wspomnienia i nieodpartą chęć powrotu…

Zapraszamy do stołu!

Menu zmienimy zgodnie z porami roku, bo tylko wówczas możemy docenić walory owoców ziemi i w harmonijny sposób dostarczać odpowiednich składników naszemu organizmowi. Ekologia jest dla nas bardzo ważna w związku z czym korzystamy z dostawców bio żywności, zaopatrujemy się w gospodarstwach ekologicznych, dzięki czemu serwujemy Państwu najwyższej jakości produkty i zdrową, mało przetworzoną żywność.

Restauracja mieści się w zabytkowym budynku z historią -  został zbudowany w 1929 roku, przed wojną w mieścił się w nim skład wódek i zegarmistrz. W czasie wojny budynek został zamieniony na posterunek żandarmerii niemieckiej. Po wojnie przez krótki czas znajdował tu sie posterunek Milicji Obywatelskiej, a następnie przez wiele lat Urząd Gminy Białowieża.

śledzik