» Zaproszenie na drugą edycję „Poezji w Puszczy” (cykl „Spotkania na Tropince”), 15.09.2018
LOT Białowieża


Zaproszenie na drugą edycję „Poezji w Puszczy” (cykl „Spotkania na Tropince”), 15.09.2018

15 września 2018 serdecznie zapraszamy na drugą edycję „Poezji w Puszczy” (cykl „Spotkania na Tropince”, wstęp bezpłatny).

Spotkanie składać się będzie z trzech części: poetyckiego spaceru po Prastarym Lesie, rozmowy o książce Piotra Brysacza „Czyżyk na drogę” oraz koncertu trio Brzoska/Marciniak/Markiewicz. Drobne zmiany w programie możliwe, miejsce zbiórki na spacer podamy w późniejszym terminie, rozmowa i koncert odbędą się w Chacie Kulturalnej przy Dworek Rousseau

PROGRAM
13:00 – 16:00
Poezja w Puszczy – na spacer wybiorą się z nami tym razem poetki: Natalia Malek, Aldona Kopkiewicz , Małgosia Lebda i Mira Łuksza. Naszą poetycką wędrówkę moderować będzie – tak jak w ubiegłym roku – Marcin Ostrychacz – „ojciec” tego wydarzenia (relacja z roku ubiegłego, gdy towarzyszyli nam Wojciech Brzoska, Pjotr Janicky, Mariusz Grzebalski i Marcin Ostrychacz: http://www.tropinka.org/spotkania-na-tropince-poezja-w-puszczy-i-biezenstwo/ )

16:00 – 17:00
Zapraszamy do Chaty Kulturalnej przy Dworek Rousseau na ciasto, kawę, herbatę.

17:00 -18:30
Po południu Piotr Brysacz spotka się w Chacie Kulturalnej z Anna Kamińska, jedną z bohaterek „Czyżyka na drogę”!

19:30
Koncert trio Brzoska/Marciniak/Markiewicz w Chacie Kulturalnej

Wszystkie imprezy Tropinki finansowane są częściowo ze składek członkowskich i darowizn, a tak naprawdę udają się dzięki altruizmowi i bezinteresownemu zapałowi zaproszonych Gości i pracy Tropinkowiczów. W tym roku Poezję w Puszczy umożliwi hojność Przyjaciół Tropinki – udało nam się zebrać na portalu Wspieram Kulturę 5 000 zł na organizacje wydarzenia! Noclegi dla Artystów sponsoruje Dworek Rousseau!

Więcej znajduje się pod: www.tropinka.org oraz tutaj https://www.facebook.com/events/185522845639751/

Serdecznie zapraszamy!!!

Stowarzyszenie na Rzecz Dialogu Tropinka