» Białowieski Sylwester 2021/2022 w Enklawie Białowieskiej!
LOT Białowieża

Logo Enklway Białowieskiej

Białowieski Sylwester 2021/2022 w Enklawie Białowieskiej!

Białowieski Sylwester 2021/2022. Powitaj Nowy Rok razem z Rodziną i Przyjaciółmi w Enklawie Białowieskiej!

Spędź z Rodziną i Przyjaciółmi kilka dni w Puszczy. Przepiękna atmosfera zimowej Puszczy Białowieskiej, moc zimowych atrakcji – dostarczy niezapomnianych wrażeń. Szczęśliwego Nowego Roku w Enklawie!
Powitalny toast – Wilcza Łapa pozwoli zapomnieć o trudach podróży i wprowadzi w puszczańskie klimaty. Dzieci też otrzymają pyszny napój.

Enklawa Białowieska zapewnia noclegi w jedo, dwu i trzypokojowych apartamentach, gwarantując komfort wypoczynku. Minimum 3 noclegi.

Śniadania oraz obiadokolacje w formie bogatego bufetu “serwowanego” – Nasze menu oparte jest na świeżych produktach pochodzących z Podlasia, daje siłę i odporność naszym organizmom.

  • 31 grudnia 2021 – lunch zamiast obiadokolacji. Plenerowy lunch przy syberyjskim ognisku. Bigos, kiełbaski, grill – aby nabrać sił do sylwestrowej zabawy.
  • 01.01 15:00-22:00  Morsowanie w Enklawie. Jacuzzi, sauna sucha i mokra, przekąski i napoje. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.
  • 01.01 15:00-17:00  Dyskoteka na tarasach przy basenie. Ice Bar serwuje drinki na rozgrzewkę.

O kolację Sylwestrową zapytaj w recepcji.
Atrakcyjny program animacji dla dzieci i dorosłych – Weź udział w zajęciach fakultatywnych dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe, narty biegowe, łyżwosanki, gry VR, rowery i nordic walkig i new walking.( w zależności od aury)

Światłowodowy Internet i WI-FI pozwoli utrzymywać kontakt ze światem.

Bezpieczny parking – gratis.

Specjalne menu dietetyczne dostępne po uprzednim poinformowaniu podczas zameldowania. Dania z karty uwzględniają potrzeby różnych diet.
Dzieci do lat 3 mieszkają w Enklawie bezpłatnie.

Pobyt zaczyna się obiadokolacją i kończy śniadaniem.
Więcej informacji w linku