» Finał Pucharu Polski Nordic Walking Hajnówka 2021
LOT Białowieża

plakat

Finał Pucharu Polski Nordic Walking Hajnówka 2021

Setki uczestników, duża dawka pozytywnych emocji, wesoła zabawa z solidną porcją sportowej rywalizacji i piękna przyroda – zapraszamy 11 września!!!
Plakat promujący wydarzenie – na niebieskim tle, w centralnym punkcie białe napisy: Hajnówka 11 września 2021 Stacja kolejki wąskotorowej, Lasy Państwowe ul. Kolejki Leśne 12. Finał Pucharu Polski Nordic Walking. U dołu loga partnerów: patronaty honorowe, patronaty medialne, partnerzy

Finał Pucharu Polski Nordic Walking Hajnówka 2021 to już kolejna IX edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Powiatu Hajnowskiego zachęcając wszystkich do aktywnego i zdrowego stylu życia. Organizatorzy wydarzenia – Starostwo Powiatowe w Hajnówce, Nadleśnictwo Hajnówka oraz Polska Federacja Nordic Walking zapraszają wszystkich miłośników „chodzenia z kijkami” w dniu 11 września 2021r. do udziału w zawodach! Setki uczestników, duża dawka pozytywnych emocji, wesoła zabawa z solidną porcją sportowej rywalizacji i piękna przyroda. Tak w skrócie można opisać Puchar Polski Nordic Walking, odbywający się w Hajnówce, w  Puszczy Białowieskiej – obiekcie na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Start już o godz. 10.00 na stacji kolejki   wąskotorowej  na  terenie  Nadleśnictwa Hajnówka. Zawody będą rozgrywane na dystansie 5 km,  10 km oraz 21 km (półmaraton), łącznie w 23. kategoriach męskich i damskich. Wystartować może każdy amator tego sportu bez względu na wiek, płeć czy kondycję zdrowotną. Sama trasa przebiega po miękkiej nawierzchni przez malowniczą Puszczę Białowieską zapewniającą relaks i odprężenie. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach mogą dokonać zapisów  oraz opłaty startowej na stronie internetowej www.pucharpolskinw.pl lub bezpośrednio przed zawodami w godz. 8.00 – 9.30. Tradycyjnie udział w zawodach dla  mieszkańców Powiatu Hajnowskiego jest bezpłatny.

Po sportowych zmaganiach uczestnicy mogą skorzystać z atrakcji zagwarantowanych przez organizatorów i partnerów Finału Pucharu Polski Nordic Walking – przejazdu kolejką wąskotorową, wejścia do  Rezerwatu Pokazowego Żubrów i imprezy integracyjnej przy dźwiękach lokalnej muzyki.
Będzie pysznie, będzie wesoło i aktywnie! Zabierz ze sobą dobry humor i dołącz do Nas! Serdecznie zapraszamy!

Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Hajnówce
Materiały:
Strona internetowa zapisów

plakat