» Powiat Hajnowski zaprasza na Kiermasz Produktów Lokalnych
LOT Białowieża

Plakat ptromujący wydarzenie

Powiat Hajnowski zaprasza na Kiermasz Produktów Lokalnych

Zabierz do domu fragment Puszczy Białowieskiej! Powiat Hajnowski to zagłębie smacznej kuchni i rękodzielniczych talentów, odzwierciedlających przywiązanie do tradycji i wielokulturowe piękno regionu. Lubisz lokalne smaczki i nietuzinkowe bibeloty? Albo dla odmiany masz rękodzielniczy lub kulinarny talent? Podziel się swoimi umiejętnościami ze światem i spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu! I jednych i drugich zapraszamy w weekendy września do Centrum Promocji i Turystyki Kraina Żubra!

Starostwo Powiatowe w Hajnówce oraz powiatowe Centrum Turystyki i Promocji “Kraina Żubra” organizują Kiermasz Produktów Lokalnych. Serdecznie zapraszamy artystów, rękodzielników i wytwórców produktów lokalnych z regionu Puszczy Białowieskiej do udziału. To już kolejna edycja Kiermaszu (jesienna odbyła się we wrześniu 2020 r.)! Tym razem zarezerwujcie sobie 25 lipca , a następnie 31.07-1.08 i widzimy się na terenie parkingu przy siedzibie Centrum Turystyki i Promocji „Kraina Żubra” (Budy Leśne 1, dawny parking Zwierzyniec). Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz zapisy (za pomocą formularza zgłoszeniowego) do udziału w kiermaszu prosimy kierować na adres e-mail: a.lapinska@powiat.hajnowka.pl lub krainazubra@powiat.hajnowka.pl, tel. 85 682 51 99.

Celem kiermaszu jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z regionu Puszczy Białowieskiej. Produkty lokalne są znakiem promocyjnym naszego pięknego regionu. Na skraju najstarszego lasu Europy przyroda i kultura tworzą nierozerwalną, nigdzie niespotykaną relację opartą na wiedzy, szacunku do praw natury i barwach wielu kultur. Te wielobarwne skarby – utkane, wyszywane, wyplecione, uformowane na garncarskim kole lub w rękach kolejnych pokoleń lokalnych rzemieślników  albo zamknięte w słoiczkach będziecie mogli  zobaczyć i posmakować w trakcie naszego kiermaszu! Zapraszamy!
Katarzyna Miszczuk

Materiały

Plakat kiermasz wersja edytowalna
plakat​_kiermasz.pdf 8.89MB
Regulamin Kiermaszu
regulamin.doc 0.04MB
Klauzula kiermasz
klauzula​_-​_kiermasz.docx 0.01MB
Formularz zgłoszeniowy na Kiermasz
FORMULARZ.doc 0.05MB

Plakat ptromujący wydarzenie