» Zapraszamy do udziału w szkoleniu warsztatowym w ramach akademii „Turystyczny Ambasador Hajnówki”
LOT Białowieża

IMG_20200925_094755

Zapraszamy do udziału w szkoleniu warsztatowym w ramach akademii „Turystyczny Ambasador Hajnówki”

Lokalna Organizacja Turystyczna “Region Puszczy Białowieskiej” serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Turystyczny Ambasador Hajnówki”, w ramach którego zorganizowane zostaną szkolenie oraz warsztat.

  • w dniu 27.09.2023 r. w godzinach: 13.00-17.00 (środa) – szkolenie dotyczące content marketingu w turystyce, tworzenia treści – tekstu, grafik, contentu wideo;
  • w dniu 28.09.2023 r. w godzinach: 13.00-17.00 (czwartek) – warsztat dotyczący fotografii mobilnej – skutecznego korzystania ze smartfona, zrozumienia technicznych aspektów fotografii mobilnej, tworzenie atrakcyjnej fotografii oraz sposób edycji zdjęć.

 

Szkolenie i warsztat 27-28.09

Zajęcia poprowadzi Barbara Szmydt – blogerka, influencerka, specjalistka od content marketingu. Laureatka głównej nagrody dla Blogerki Roku 2022. Od ponad 10 lat działam w sieci i na przestrzeni tych lat zrealizowałam w Internecie dziesiątki kampanii reklamowych. Współpracowałam z takimi markami jak IKEA, BOSCH, RTV EURO AGD, DOVE, MAGNAT FARBY, TIKKURILA, EMPIK, DELONGHI, WEDEL czy PAYBACK. Współpracuje również z różnymi instytucjami promując Lublin i Lubelszczyznę na arenie międzynarodowej. Aktualnie realizuje taki projekt we współpracy z Ambasadą Polski w Paryżu. Uczy przedsiębiorców i właścicieli lokalnych biznesów jak najlepiej zaprezentować w social mediach swój produkt. Wierzy, że nie potrzeba do tego ogromu sprzętu ani zespołu ludzi, ale pomysłu, minimalnej wiedzy, dobrego telefonu i znajomości kilku aplikacji. Uwielbia chwytać otaczający ją świat w kadry i uważa, że zdjęcia są w stanie opowiedzieć każdą historię.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres e-mail: biuro@lot.bialowieza.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 85 682 43 81 najpóźniej do dnia 25.09.2023r. (poniedziałek) do godz. 16.00.

O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie jednego kandydata.

UWAGA: Wszystkie zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane mailowo bądź telefonicznie. Wraz z informacją o zakwalifikowaniu się na szkolenie prześlemy Państwu szczegółowy program oraz dokładne miejsce szkolenia.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Marta Grzelak, tel. 85 682 51 41, e-mail: biuro@lot.bialowieza.pl

 

logówki Akademia