» Zapraszamy na Rajd Rowerowy
LOT Białowieża


Zapraszamy na Rajd Rowerowy

Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej” zaprasza serdecznie na Rajd Rowerowy organizowany w ramach zadania publicznego „Poprawa dostępności turystycznej regionu Puszczy Białowieskiej” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia jest Centrum Turystyki i Promocji “Kraina Żubra” Starostwa Powiatowego w Hajnówce.

Rajd ma charakter integracyjny i rekreacyjny, nie ścigamy się! Trasa rajdu prowadzi szlakami turystycznymi Puszczy Białowieskiej, poprowadzona jest w formie 32-kilometrowej pętli.

Dlaczego warto wziąć udział w Rajdzie?

  • bo to świetna okazja do wspólnego spędzenie czasu,
  • bo to szansa na odwiedzanie być może wcześniej nie znanych miejsc położonych na trasie rajdu rowerowego.

Kto może wziąć udział w Rajdzie? W rajdzie mogą wziąć udział dorośli oraz dzieci powyżej 10 lat. Dzieci młodsze mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką rodzica. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w rajdzie znajdują się w regulaminie.

Termin: 3 maja 2022 r.

Program rajdu: Zbiórka uczestników o godz. 10:00 na parkingu Zwierzyniec przy Centrum Turystyki i Promocji “Kraina Żubra”. Udział w rajdzie oznacza akceptację regulaminu imprezy. Na mecie dla każdego będzie czekał pyszny poczęstunek. W przypadku niesprzyjającej pogody, rajd zostanie przeniesiony.

Trudność trasy: Trasa około 32 km. Czas przejazdu rowerem wraz z postojami około 3 godziny.

Wypożyczenie rowerów: Organizator umożliwia bezpłatne wypożyczenie rowerów. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie tego na karcie zgłoszeniowej.

Jak zgłosić chęć udziału? Wypełnił i podpisz kartę zgłoszeniową (do pobrania) oraz dostarcz do biura LOT „Region Puszczy Białowieskiej” najpóźniej do dnia 29.04.2021 r. Kontakt: Biuro LOT “Region Puszczy Białowieskiej” tel. 85 682 43 81 e-mail: biuro@lot.bialowieza.pl

Rajd Rowerowy LOT – REGULAMIN

Rajd Rowerowy LOT – Karta zgłoszeniowa

MSiT_kolorowe_2021_poziom

Dofinansowanie zadania publicznego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

Rajd Rowerowy