» Na odpoczynek z nowymi członkami: Ostoja Dębosze, Smaki Podlasia, Białowieskie Knieje
LOT Białowieża

Ostoja Dębosze - widok domu

Na odpoczynek z nowymi członkami: Ostoja Dębosze, Smaki Podlasia, Białowieskie Knieje

Kochani turyści, tęsknimy za Wami :( Choć dziś obowiązują ograniczenia dotykające branżę turystyczną, zaczynamy myśleć o nowym sezonie. Wam pewnie też chciałby się odpocząć, dlatego serwujemy gotowy przepis na udany odpoczynek – oczywiście najlepszy jest ten w mateczniku Żubra! :) Na relaks w otoczeniu puszczy (dosłownie!) polecamy Ostoja Dębosze  .Rosnący wokół las, pamięta z pewnością pradawne czasy. Cisza i piękno otoczenia pozwoli odetchnąć od codziennych zmagań w miejskiej dżungli. Obejście stylizowane na dziewiętnastowieczną wiejską zagrodę łączy tradycyjne elementy drewnianej, podlaskiej architektury z komfortem wnętrza.

O tym co słychać i widać w białowieskich kijach najlepiej dowiecie się podczas wycieczki z przewodnikiem z…. “Białowieskich Knieji” :) Zaprasza licencjonowany przewodnik Viola Bondaruk: www.facebook.com/bialowieskieknieje.

A że podróże nie tylko kształcą lecz również rozbudzają apetyty (w końcu tyyyyle atrakcji :)), na smakowity obiad z regionalną kuchnią w roli głównej zapraszamy Was do Hajnówki – Restauracja “Smaki Podlasia” poleca się!