» Restauracja Mozaika Hajnówka
LOT Białowieża

Mozaika logo

Restauracja Mozaika Hajnówka

Restauracja Mozaika zlokalizowana jest na terenie Muzeum Białoruskiego w Hajnówce. Znajduje się w zacisznym miejscu, chociaż jest to centrum miasta. Dookoła możesz ujrzeć naturę, a wiosną usłyszeć ćwierkanie ptaków. Nazwa restauracji nie jest przypadkowa, kiedyś za czasów HPPD (Hajnowskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego) w tym budynku istniała przyzakładowa Mozaikarnia. W środku lokalu możecie zobaczyć zdjęcia, które przedstawiają historię tego miejsca.

Nasi Goście mogą spróbować u nas różnorodnych dań, przygotowanych ze starannością, ze świeżych lokalnych produktów, dopasowanych do zmieniających się pór roku, to gwarancja uzyskania satysfakcji i zadowolenia z posiłku. Znajdziecie u nas dania regionalne, ale również możecie spróbować innych dań Kuchni Polskiej w nowoczesnej odsłonie. Oczekując na posiłek możecie obejrzeć wystawy różnorodnych artystów na naszym korytarzu. Rodziców i same dzieci zadowoli nie tylko specjalne menu dla maluchów, ale również dobrze wyposażony kącik z zabawkami. Znajdziecie również krzesełko do karmienia i przewijak. Atutem jest również duży wybór lokalnych alkoholi oraz autorskich koktajli. Latem na ogródku organizowane są wieczory z muzyką na żywo.

Restauracja jest prowadzona przez rodzinę, która cały swój czas i serce poświęca temu miejscu, starając się aby każdy Gość poczuł magię tego miejsca. Będąc na Podlasiu, zapraszamy do poznania naszej gościnności. Miła i uśmiechnięta obsługa i przede wszystkim wspaniała kuchnia sprawi, że będziecie chcieli tu wracać.

Dane kontaktowe

ul. 3 maja 42 (Budynek Muzeum Białoruskiego)
17-200 Hajnówka
666 671 402