» Poznaj Region Puszczy Białowieskiej
LOT Białowieża


Poznaj Region Puszczy Białowieskiej

Region Puszczy Białowieskiej to atrakcyjne turystycznie miejsce, które urzeka tradycyjną architekturą oraz wielokulturowym klimatem. Wielokulturowy klimat pogranicza oraz krajobraz regionu: okalająca przestrzeń Puszcza Białowieska oraz szachownica pól, pastwisk i łąk sprawiają, że ten niewielki fragment na mapie świata to miejsce odwiecznej harmonii człowieka z naturą. Puszcza Białowieska – ostatni bastion Matki Natury nietknięty działalnością człowieka, wpisany przez UNESCO na Listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości, sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku oraz uprawniania aktywnych form turystyki. Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnych przewodników, którzy zadbają o moc wrażeń oraz zaprowadzą do najbardziej urokliwych miejsc. Niesamowitą przygodę gwarantuje udział w zielonych szkołach, w sercu prastarej puszczy. Pełnię wrażeń potęgują wesołe biesiady przy ognisku, przejazdy bryczkami oraz smakowita kuchnia.

Daj się porwać puszczańskiej przygodzie!

 

***

Białowieskie Knieje

O mnie:

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Białowieskim Parku Narodowym. Z przyjemnością pokażę Państwu różnorodność i wyjątkowość Puszczy Białowieskiej. Indywidualnie dostosuję trasy zwiedzania do Państwa zainteresowań i dostępnego czasu. Zapraszam do wspólnego odkrywania Puszczy i jej okolic.

O Puszczy Białowieskiej:

Puszcza Białowieska – kompleks leśny położony na terenie Polski i Białorusi, odznaczający się dużymi walorami przyrodniczymi i historycznymi. W Puszczy Białowieskiej zachowały się jedne z ostatnich i największych fragmentów lasu pierwotnego nizin europejskich. Tutaj żyje największa populacja wolnego żubra na świecie.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie bialowieskieknieje.pl/aktualnosci/

fb icon 22x22 www.facebook.com/bialowieskieknieje

Szanowni Państwo, gdy jestem z turystami w Puszczy nie mogę odbierać telefonów- w takim przypadku proszę o sma-a, oddzwonię jak będzie to możliwe. Jeżeli będziecie Państwo dysponować chwilą wolnego czasu, proszę skorzystać z formularza kontaktowego.
Pozdrawiam,
Viola Bondaruk

515 982 956
GPS: 52.702654649815,23.8502897322

18 LOGO Biuro Turystyki junior

 

ZIMA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

 Z Biurem Podróży JUNIOR odkryjecie nie tylko region Puszczy Białowieskiej ale całe Podlasie a także wschodnich sąsiadów Polski!!

Białowieża to idealne miejsce na odpoczynek. Przejażdżki bryczkami po puszczy, „bezkrwawe łowy” na króla Puszczy żubra, bogaty program turystyczny a wieczorem uroczysta kolacja bankietowa lub biesiada przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej – te wszystkie a

Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Białowieskiej w okresie zimowym. Polecamy atrakcyjne programy wycieczkowe, imprezy integracyjne dla firm, biesiady, ogniska, imprezy incentive oraz bezwizowe wycieczki do białoruskiej części Puszczy Białowieskiej, Grodna oraz Brześcia. Organizujemy również specjalne bezwizowe przepustki do samodzielnego odwiedzenia przygranicznych terenów Białorusi.

Sprawdź aktualne propozycje:

W ofercie:

Bezwizowe wycieczki do Grodna – terminy na 2020r.

Wycieczka na Białoruś 30.04 – 03.05.2020r.

Wycieczka na Białoruś 11.06 – 14.06.2020r.

Oferta wycieczek na weekend majowy 2020r.

trakcje czekają na Państwa. Przygotowane przez nasze Biuro atrakcyjne programy pobytu oraz ich profesjonalna realizacja sprawią, iż na długo pozostaną Państwu miłe wspomnienia z wizyty w Puszczy Białowieskiej.

Biuro Podróży „JUNIOR” s.c. Eugeniusz Ławreniuk, Jerzy Bobrowski
ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok
Kontakt z właścicielami biura:
Ławreniuk Eugeniusz tel. kom. 606 256 209
Bobrowski Jerzy tel. kom. 602 470 422
e-mail:
biuro@junior.bialystok.pl

www.bialowieza.net.pl

 

image002image001PTTK Oddział w Białowieży – wycieczki szkolne

www.pttk.bialowieza.pl

Już od 65 lat Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze zajmuje się kompleksową obsługą ruchu turystycznego. Z nami będziecie mieli Państwo możliwość obcowania z flora i fauną pierwotnego lasu. Nasi wszechstronnie wykwalifikowani przewodnicy pokażą tajemnice natury i wprowadzą w wielobarwny świat wielu kultur i religii. Zapraszamy do lektury naszych kompleksowych propozycji wycieczek szkolnych. Poniżej zamieściliśmy typowe programy prezentujące atrakcje znajdujące się w Białowieży i w jej bezpośredniej bliskości:

PROGRAM SPOTKAŃ Z PRZYRODĄ PRZYRODNICZE WĘDROWANIA – PROPOZYCJE DLA TURYSTÓW CHCĄCYCH ZOBACZYĆ WIĘCEJ!

Za tą bramą rządzi przyroda

Za tą bramą rządzi przygoda!

Puszcza Białowieska jest piękna o każdej porze – za dnia jak i nocą.  Sprawdź! A wieczorem zapraszamy na swojską kiełbasę  prosto z ogniska i potańcówkę przy akordeonie!

Z PTTK Białowieża poznasz smak prawdziwej przygody!

 

image007PTTK Oddział w Białowieży- MIŁO ZAPRASZAMY
DO ŻUBROWEJ PUSZCZY

 

Nina Zin – z wizytą w Puszczy Białowieskiej

 

Firma “ZIN” prowadzi działalność gospodarczą od 2012 r. Przedmiotem jej działania jest świadczenie usług przewodnickich i pilotażu w języku polskim i rosyjskim na obszarze Puszczy Białowieskiej, powiatu hajnowskiego, bielskiego, siemiatyckiego i białostockiego.

 

Firma „ZIN” specjalizuje się w obsłudze turystyki przyjazdowej na Podlasie, oferując m.in.:

 

Kontakt telefoniczny  nr  (+48) 721 591 353

mailowy: ninazin@op.pl

Do zobaczenia na szlakach turystycznych – pieszo, w autokarze lub na rowerze!