» Nowość w ofercie Sery z Puszczy Białowieskiej
LOT Białowieża

SER

Nowość w ofercie Sery z Puszczy Białowieskiej

Korniczki serowe: delikatne koreczki serowe w ziołach z cebulką w oleju rzepakowym i słonecznikowym. Super przekąska dla każdego. Można użyć do sałatek, mięsa, sosu i w innych kulinarnych szaleństwach na jakie przyjdzie wam fantazja. Korniczki dostępne od zaraz.

Serowarnia „Sery z Puszczy Białowieskiej” znajduje się w Hajnówce w woj. podlaskim na skraju jedynego lasu naturalnego w Europie! Puszcza Białowieska to szczególny obszar, który cechuje wyjątkowa bioróżnorodność oraz rządzą odwieczne prawa przyrody niezmienione przez człowieka. Wszystko to powoduje, iż produkty z naszego regionu są zdrowe, smaczne i naturalne.
Nasze sery powstają ze świeżego krowiego mleka prosto z udoju. Poza naturalną i wegetariańską podpuszczką , solą serowarską, specjalnymi szczepami bakterii mlekowych i ekologicznymi ziołami, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Wytwarzane są ręcznie, bez stosowania maszyn. Oferujemy szeroki wybór serów kwaskowo- podpuszczkowych (miękkich), półtwardych dojrzewających i twardych dojrzałych.
ul. St. Lema 2 (wcześniej A. Ludowej 2), Hajnówka
Zadzwoń 668 425 827